Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych

aktualności

Posiedzenia Copa w Wageningen

09-06-2016

30 -31 maja odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Copa. Uczestniczyli w nim: Marian Sikora – Przewodniczący Rady Federacji, Emilia Ożarowska – specjalista ds. współpracy z Copa oraz Magdalena Montaigu – kierownik biura w Brukseli. Posiedzenie odbyło się na Uniwersytecie Wageningen w Holandii.

Czytaj więcej...

Rada Dialogu Społecznego w Rolnictwie

09-06-2016

24 maja odbyło się posiedzenia Rady Dialogu Społecznego w Rolnictwie. W Radzie powołanej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Federację reprezentuje przewodniczący Marian Sikora. W Radzie zasiadają również przedstawiciele wielu związków branżowych – jednostek członkowskich Federacji. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Komisarzem

09-06-2016

12 maja odbyły się spotkania z Komisarzem ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenisem Andrukaitisem. Możliwość pierwszego spotkania była podczas wspólnego posiedzenia Komisji ds. Unii Europejskiej, Komisji Zdrowia oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Sejmu RP. Kolejna okazją było spotkanie w Przedstawicielstwie KE w Polsce 

Czytaj więcej...

Prezydium Copa

09-06-2016

W dniach 21 -22 kwietnia odbyło się posiedzenie Prezydium Copa. W spotkaniu uczestniczyli: Ryszard Mołdrzyk – Wiceprzewodniczący Rady Federacji, Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS oraz Magdalena Montaigu – kierownik biura w Brukseli.

Czytaj więcej...